KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14688333
nr 1468 8333
Skulpturer
2 st, Lorens Larsson. Signerad, daterad 1941, Snidade, Samer, Höjd: 16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:40:11
100 kr
150 kr
200 kr